Waterafstotende jas uit de Montar zomercollectie. De jas heeft een brede logoband, is vochtafvoerend en is erg comfortabel. De jas heeft een mooie, gewatteerde stof aan de voorkant, de achterkant is ook gewatteerd en de mouwen zijn van softshell stof. Lees meer..
Waterafstotende jas uit de Montar zomercollectie. De jas heeft een brede logoband, is vochtafvoerend en is erg comfortabel. De jas heeft een mooie, gewatteerde stof aan de voorkant, de achterkant is ook gewatteerd en de mouwen zijn van softshell stof. De jas heeft een tone in tone rits en twee zakken voorzien van ritssluiting.
Waterafstotende jas uit de Montar zomercollectie. De jas heeft een brede logoband, is vochtafvoerend..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen